www.MHPhaber.com - MHP Haber Portalư

www.mhphaber.com

Seçimlerde finale adım adım yaklaşılırken MHP Antalya Teşkilatları ve Milletvekili adayları son dakikaya kadar vatandaşların arasında seçim çalışmasına devam ediyor.

Seçimlerde finale adım adım yaklaşılırken MHP Antalya Teşkilatları ve Milletvekili adayları son dakikaya kadar vatandaşların arasında seçim çalışmasına devam ediyor.
 
MHP GÜMBÜR GÜMBÜR…

22 Temmuz seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren MHP Antalya Teşkilatları ve Milletvekili adayları merkezdeki esnafları teker teker ziyaret ederek destek istiyor. 45 Günden bu yana Antalya ve ilçelerinde çalmadık kapı bırakmayan MHP Adayları tek başına iktidar olacaklarına emin olduklarını belirterek çalışmalarını kararlı şekilde yürütüyorlar. Önceki gün de Kalekapısı Esnafları Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği (KALEDER) MHP Teşkilat yöneticileri ve Milletvekili adaylarını ağırladı. Parlak Restaurant’ta düzenlenen yemeğe MHP İl Başkanı Mustafa Akar, Teşkilat Yöneticileri, Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Aksoy ile Milletvekili adayları Tunca Toskay, Mehmet Günal, Feridun Bahşi, Nizamettin Sağır, Nurettin Demirkol, Zerrin Ekebil ve Ali İhsan Yılmaz katılarak MHP’nin seçim çalışmaları hakkında bilgi verdiler ve seçim beyannamesini anlattılar.


 
Yemekte Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte MHP Adaylarını ağırlayan KALEDER Başkanı Müfit Perdahlı “ Sayılı günler kala 22 Temmuz seçimlerinin önemi iyice ortaya çıkmıştır. Burada tek hedef Milli Birlik ve Bütünlüğümüzün bozulmamasıdır. Hedefimiz ve sorunlarımız aynı. Sorunları çözecek parti olarak MHP’yi görüyoruz. Türk Milletinin ortak beklentisi artık MHP’nin tek başına iktidar olmasıdır. Adaylarımız ve partili arkadaşlarımızın anlattıklarından da görüyoruz ki sorunları biliyorsunuz. Çözeceğinize de inancımız tamdır. Bu noktada yıllardır gerek turizm açısından gerekse güvenlik açısından kanayan yaramıza merhem olacağınıza inancımızla seçimlerde başarılar diliyoruz” dedi.


 
MHP’nin bu güne kadar yapmış olduğu seçim çalışmalarında gördüğü teveccühün tek başına iktidar olacağının işareti olduğunu belirten MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Akar “ Allahın izni ile 23 Temmuz sabahı tek başına iktidar olacağız. 23 Temmuz AKP’den kurtuluş günü olacaktır. Gazipaşa’dan Kaş’a kadar yapmış olduğumuz çalışmaların meyvesini 22 Temmuz seçimlerinde alacağız. Köylü, Çiftçi, esnaf, emekli, memur ve toplumun tüm kesimlerini temsil eden bir iktidar olacağız. 4,5 Yılda yapılan görülmemiş yağma, yalan ve talanın, eş dost ve akraba kayırmanın kısaca rant döneminin sonu gelmiştir. Biz MHP olarak toplumun isteklerini, şikâyet ve sıkıntılarını biliyoruz. Meseleleri kökünden kazıyacak şekilde plan ve projelerimiz hazır. Adaylarımız günlerdir kapı kapı dolaşarak sorunları yerinde tespit ediyorlar. Bu sorunları çözmek adına sizlere söz veriyoruz. Bu sorunlarında çözülmesi adına takipçisi olacağız. Tüm sıkıntıların bitmesi adına Antalya’da yaşayan tüm vatandaşlarımızdan bu seçimlerde MHP’ye oy vermesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

MHP Teşkilat Yöneticileri ve Milletvekili adayları toplantının ardından toplu halde esnafları ziyaret ederek karanfil ve seçim broşürleri dağıttı.